Bezrámové konštrukcie

Sklo je nadčasový prvok, ktorý vďaka čistým a vzdušným líniam umožňujúcim prirodzené osvetlenie interiéru získava ako stavebný materiál  čoraz väčšiu vážnosť nielen v oblasti riešenia administratívnych a obchodných centier ale aj rodinných domov a bytovej architektúry. Sklo môže byť  číre, matné mliečne(leptané, pieskované alebo polepené fóliou), s nanesením farby podľa RAL vzorkovníka (tzv. emailované sklo) alebo farbené v hmote.

Bezpečnosť a vhodnosť použitia v modernom stavebníctve rozdeľuje sklá na tvrdené (kalené) a vrstvené (lepené) z dvoch a viac vrstiev skla s jednou alebo niekoľkými vrstvami fólie.

Tvrdené a rovnako aj vrstvené bezpečnostné sklo sú vynikajúcim prvkom pre bezpečnostné zasklievanie a dajú sa použiť aj v najnáročnejších architektonických návrhoch pri použití v horizontálnej, vertikálnej polohe alebo šikmého zasklenia. Práve vďaka týmto technológiam spracovania skla už nie je problémom bezpečnosť zdravia alebo priestoru, kde je použité a dostávame materiál použiteľný aj pri extrémnych aplikáciach, ktorý vieme v praxi zužitkovať pre:

Deliace celopresklené interiérové steny:
  • pevné
  • posuvné
Dvere celoprosklené interiérové:
  • otváravé
  • posuvné – mechanické/automatické

 

Katalógy v pdf na stiahnutie:

Katalóg celosklo 1 časťKatalóg celosklo 1_časť (7 MB)

Katalóg celosklo 2 časťKatalóg celosklo_2_cast (12,7 MB)